Julie Plec ogłasza „Originals” kończy się po sezonie 5

Julie Plec ogłasza „Originals” kończy się po sezonie 5
Lipiec 30 11:56 2017

Czas by iść naprzód. Premiera, która rozpoczęła się jako sequel Pamiętnika Wampirów, kończy się po piątym sezonie, producent wykonawczy Julie Plec ogłosiła to w czwartek, 20 lipca. Showrunner podsumowała wiadomości przed serią „San Diego Comic-Con”. „Pakuję torby, zdając sobie sprawę, że minął rok, odkąd ogłosiliśmy koniec Pamiętników Wampirów”, napisała w oświadczeniu. „Czuję się dobrze, aby skorzystać z tej rocznicy, aby złożyć pożegnalne ogłoszenie: W tym roku zapraszamy Cię, aby pomóc nam pożegnać się z The Originals, który zaczyna się w poniedziałek piątym i zarazem ostatnim sezonem”.

Doszła do wniosku, że to zarówno „prezent”, jak i „brzemię”, za które jest odpowiedzialna kończąc ukochaną serię, która podąża za Klausem Mikaelsonem (granym przez Józefa Morgana) i jego rodziną w Nowym Orleanie. Plec chce, aby każdy, kto pracował nad The Originals, mógł wyrazić swoje pożegnanie. „Chciałabym, żeby każdy aktor zagrał swoją ostatnią scenę jako swój charakter i żeby rozstali się oni ze swoją rolą z gracją i wdziękiem – napisała. Chcę aby wiedzieli, że mogą chwilę poczekać, aby być dumnym ze wszystkiego, co stworzyli, i pożegnać się, zanim wyjdą przez drzwi po raz ostatni. I chcę, aby fani mogli przeżyć to razem z nimi.” Zasugerowała również, że może to nie być prawdziwy koniec wampirów, i dała fanom nadzieje na kolejny projekt tego rodzaju. „Więc proszę, dołącz do nas na Comic-Con i kiedy idziemy na nasz ostatni sezon Originals.” Świętuj z nami, płacz z nami, odwiedź nas, obserwuj nas wiosną następnego sezonu, kiedy znowu powrócimy „, stwierdziła.

Ostatni sezon powinien być ekscytujący! Jak wspomniano wcześniej, Candice King będzie reaktywować swoją rolę wampira jako Caroline Forbes w 5 sezonie premiery The Originals.

  Kategorie: