Najlepsze filmy o psach

Najlepsze filmy o psach
Sierpień 06 11:50 2017

Zakochany kundel

Może to być najstarszy film z naszej listy, ale zdecydowanie najbardziej klasyczny film animowany. Zwiastun wyjaśnia: „To najszczęśliwszy film z [Walta Disneya]. To opowieść o psach … Dla kogokolwiek, kto kiedykolwiek posiadał psa, lubił psa, albo po prostu chciał psa. Z gwiazdami w ich oczach widzowie widzą, że Lady spotyka się z przybłędą, a potem idą za nimi w podróży przez miłość.

Turner & Hooch (1989)

Tom Hanks gra Det. Scott Turner, który przyjmuje psa o imieniu Hooch od mordercy, którego śledzi. Według IMDB pies grający Hoocha był tak silny, że Hanks musiał robić kilka podejść podczas chodzenia, ponieważ często pies wyrywał mu się ze smyczy.

Beethoven (1992)

Futrzak, którego pokochały miliony na całym świecie, może przewalać stoły obiadowe, wskoczyć do basenu rodzinnego i zniszczyć wszystko na swojej drodze a i tak będzie uwielbiany.

Lassie (1994)

Lassie to podróżujący pies, pokonujący wielkie przeszkody – w tym jazda na szczycie wagonu i pływanie przez zdradzieckie wody, aby wrócić do tych, których najbardziej kocha. Film jest zaktualizowaną wersją serii telewizyjnej z 1954 roku. Jak zapowiada zwiastun, ten serdeczny, rodzinny film jest „jednym z największych opowieści o lojalności i miłości”.

101 dalmatyńczyków (1996)

Jedna z naszych ulubionych animacji Disneya pojawiła się w wersji kinowej z udziałem żywych aktorów z udziałem Glenn Closea jako złej Cruelli De Vil. Według Mirrora, 230 dalmatyńskich szczeniąt i 20 dorosłych dalmatianów grały w pewnym momencie w filmie.

Marley & Me (2008)

Według Animal Radio, aż 22 psy grały czworonożnego przyjaciela rodzinny o imieniu Marley. Jennifer Aniston i Owen Wilson grają tu parę małżonków , która adoptuje szczenię . Bardzo emocjonalny i piękny film który każdy właściciel psiaka powinien zobaczyć.

  Kategorie: